skip to Main Content

Merhaba Degerli Üyelerimiz

Bu yaziyi Aciklama Geregi Duydum Lütfen Anlayisli Olun…

Bircok üyemiz iptv nedir, nasil, calisir, hic bir bilgisi olmadan, interneti gittiginde, cihazi ariza yaptiginda, yanlislikla kanal yerlerini kumandadaki, renklere basarak kanal yerlerini degistirdinde, internet satin aldiginda, hep ilk aldigi gün gibi, 50-100-200-400 Mb, sanan arkadaslar, direk sunu söyleyim, bazilari, haddini asarak,terbiyesizce, hatayi hep bizde arayan arkadaslar, kesinlikle hic bir bilginiz yok. ayip degil, ama yardim isterken iptv saticisi, size sorunun neden oldunu söyledinde, itiraz etmeyin, size söyleneni yaparsaniz eger, hic bir sorun kalmaz, her iki tarafta memnuyetle isine devam eder, iptv yi calistiran sadece internet hizi degildir. PING dir, bunu bu adresten ölcebilirsiniz

https://www.wieistmeineip.de/speedtest/

ölcme islemi bittinde, en alta cekin, sayfayi, renklerin anlami zaten yaziyor, koyu yesil se Ping iniz cok iyi, demektir kötüyse modemin elektirik fisini cekip takin, yine düzelmesse interneti satin aldiniz yere bildirin, smart applerde eger yayin gittiyse, bize yazmadan önce modem inizin elektirik fisini cekip takin, baglantiniz geldinde smart app inizi acin, Settings ayarlarina girin, kumandadan sifir tusuna basin, tus yoksa Reload yazana basin, app de, yine yayin gelmediyse bize whatsapp dan sitem etmeden mac numaranizi ve üye isminizi yazin, sorun cözülecektir mag cihazlarda bir sorun yasiyorsaniz, cihazi elektirik fisini cekip takin,modemin elektirik fisinide cekip takin, yayin yoksa bize mag numarasinla beraber yazin, Amazon freetv stick kullanicilari, smart app i acin, kumanda daki 3 cizgili olan tusa 2 saniye basili tutup birakin, sonra Restart yazisina ok basin, yayin gelicek gelmesse bize yazin, Amazon sticklerde yayinlari kendiniz güncellemeniz gerekiyor, yukarida yazdigim gibi 3 cizgili tusa basarak restart ok basin, güncellenir, diger cihazlarda otomatik günceller sadece Amazon sticklerde bunu yapicaksiniz umarim buna anlayis gösterirsiniz simdiye kadar hic bir müsterimizi madur etmedik, her iptv saticisinda kücük sorunlar yasaya bilirsiniz, buda gayet normal, önemli olan sorun oldunda size yardim ediyorsak en güzel olayda budur, ve bunuda en güzel sekilde yaptimizi düsünüyorum, ama haddini asarak sayfamiza yalan yanlis yazilar yazarak, hakaret ederek, kimsenin eline birsey gecmez zaten böyle sahislari kapatiyoruz, bir dahada asla satis yapmiyoruz, bizlerde sizler gibi insaniz, kücük hatalarimiz olabilir, Lütfen anlayisli olun, okudugunuz icin tesekkür ederim, Saglicakla Kalin …

Sunucularımız Bulgaristan, Holanda, Fransa ve Almanya’ da bulunmaktadır. Her sunucumuz kapasitesinin %30 u kadar boş bırakılır. Sunucu sayımız bu kapasitelere ulaşıldığında yenilenir.

Canlı kanallarımız SD – HD – Full HD, vod kanallarımız ise SD – HD – Full HD – 4K görüntü kalitelerine sahiptir.

Evet. Kurulum sayfamızda resimli anlatımı mevcuttur..

Evet. Smart TV’ ye Smart IPTV, SS IPTV, KODI, GSE Smart IPTV, NET IPTV, SET IPTV gibi uygulamalardan birini yüklemeniz yeterlidir.

Hayır. Sadece tek çekim seçeneği mevcuttur.

Dosyanız oluşturulurken tarafınıza bu içerikleri isteyip istemediğiniz sorulacak ve talebiniz doğrultusunda dosyanız kalıcı olarak oluşturulacaktır. Yetişkin kanalları, dosyanız açılırken hariç olarak açılırsa sonradan eklenemez. Dahil olarak açılırsa m3u dosyanızı bilgisayarınızda notepad++ programı ile düzenleyerek sonradan çıkartabilirsiniz. Bu işlemi kullanıcının yapması gerekmektedir.

Hayır. Her paketi tekil olarak sitemizde yazan fiyattan satın alabilirsiniz.

Sunucularımız ile aranızdaki veri alışverişi hızına bağlı olarak 30 saniye – 60 saniye arasında sürelerde yayınlar sizlere ulaşmaktadır.

Hayır. Sadece Whatsapptan verilmekte ve Derbiler Hariç derbi (Günlük 3€)

Back To Top